Grbalj - Mladost 0:2

• Romantičari prekinuli "prokletstvo" Donje Sutvare

• Marko Ćetković upisao dvije asistencije

• Neobičnim golom sa zemlje Adrović nastavio golgeterski niz

Mladost je savladala odličnu ekipu Grblja iz Radanovića rezultatom 2:0. Tako je prekinut dugogodišnji niz lošir rezultata na gostovanju u Donjoj Sutvari. Strijelac vodećeg gola bio je Bukorac u 24. minutu, da bi sat vremena kasnije Admir Adrović neobičnim golom postavio konačan rezultat. Oba puta je asistirao Marko Ćektović.

Nakon utakmice, trener domaćeg tima Dragan Radojičić je izjavio:

Mladost je došla po ono što je i tražila. Mladost je postigla jedan lijep i čudan gol za 2-0. Dali smo sve od sebe, ali su nas greške skupo koštale i teško je igrati kada se stalno kreće iz nekog rezultatskog minusa.

Stešević, strateg Mladosti, je nakon utakmice izjavio:

Nama je važno da smo uzeli 3 boda. Igrali smo prvo poluvrijeme jako dobro. U drugom poluvremenu nakon taktičkih promjena u Grblju bio je drugaciji koncept igre. Grbalj je preuzeo inicijativu. U prvom poluvremenu smo igrali, a u drugom poluvremenu smo se borili. Znali smo da privedemo utaknicu kraju i zasluzeno smo dosli do tri boda.

Utakmica je protekla korektno, a glavni arbitar Pajović jedino je opomenuo igrača Grblja Petra Vukčevića.