02. 12. 2017.

Mladost - Petrovac 5:0

Mladost je ubjedljivo savladala OFK Petrovac u današnjoj utakmici na Starom Aerodromu. Konačni rezultat bio je 5:0, a golove su postigli Admir Adrović u 2', 11' i 72. minutu i Marko Ćetković u 4' i 44' minutu. Adrović je golom sa bijele tačke u 72. minutu upisaoi prvi het-trik za Mladost ove sezone. Isti igrač u prvom poluvremenu nije realizovao jedanaesterac u 27. minutu.

Mladost - Petrovac 5:0 (4:0)

Sudije: Vođević, Radunović, Krstev, Bošković; delegat: Đurović; kontrolor: Stanišić

Mladost: Ljuljanović, Đurišić (>55'), Ćetković, Radulović, Bukorac, Burzanović, Roganović, Cicmil (>74'), Raičević (C) (>62'), Stijepović, Adrović - klupa: Ivanović, Kaluđerović, Vlahović (<62'), Jablan (<74'), Piranić (<55'), Knežević, Miličković - trener: Stešević

OFK Petrovac: Popović, Kajević , J.Vučinić (>46'), Boričić, Kacić, (>76'), Mikijelj (C), Redžović, S.Đorđević, Savović, N.Vujović, Muharemović - klupa: Bogićević, Radović, Ilić, Nišikava (<76'), Medigović, Mandić (<46'), Popović (<46') - trener: Marčić

Rezultati kola:

• Kom - Budućnost 0:1

Alen Melunović 79.

• Sutjeska - Dečić 3:0

Stefan Denković 8, 40, Stefan Lončar 23.

• Mladost - Petrovac 5:0

Admir Adrović 2, 11, 73. (penal), Marko Ćetković 4, 44.

• Iskra - Rudar 0:2

Armin Bošnjak 72, Radomir Đalović 81.

• Zeta - Grbalj 1:1 (juče odigrano)

U sljedećem kolu koje se igra 6. decembra, Mladost gostuje Grblju, a potom 9. gostuje u Pljevljima ekipi Rudara. Oba susreta su prema rasporedu zakazana za 13:00 časova.