10. 07. 2019.

CSKA (S) - OFK 4:0 (1:0)

Fudbaleri OFK Titograda doživjeli su težak poraz od CSKA iz Sofije na startu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izgubili su 4:0, pa će revanš za sedam dana biti samo puka formalnost. Titograd se držao dobro do 40. minuta, kada je domaćin poveo golom Evandra nakon loše intervencije golmana Ivanovića.

U nastavku potop. 53. minut 2:0. Ovoga puta Ivanović je dobro odbranio, ali je Tijago  reagovao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

Dva minuta kasnije već je 3:0. Džeferson je strijelac, ponovo iz odbitka.

Konačan rezultat postavio je Malinov, nakon još jedne loše reakcije golmana OFK Titograda.