24. 02. 2018.

Mladost - Dečić 2:0

Mladost je upisala pobjedu u nastavku šampionata. U utakmici protiv Dečića, Mladost je slavila 2:0, a oba pogotka su viđena u 2. dijelu utakmice. Marko Ćetković je u 58. minutu susreta atraktivnim pogotkom donio prednost Romantičarima, a konačan rezultat postavio je Admir Adrović sa bijele tačke.

Mladost - Dečić 2:0 (0:0)

Strijelci: 58' Ćetković, 84' Adrović (p)

MLADOST: Ljuljanović Adrović Cicmil Raičević (C) Roganović Bukorac Petrović Ćetković Novović Nikolić Simović - klupa: Ivanović Ratković Vukićević Jablan Radulović Tomić Miličković - trener: Stešević

DEČIĆ: Namasco Vujačić Božanović Mihailović Krkanović (C) Marković Nestorović Lazarević Tuzović Savićević D.Đukić - klupa: Rosandić Vlahović Camaj Klikovac Ujkaj Alić Memčević - trener: Trenevski

Ostali susreti 20 kola 1CFL:

• Zeta - Budućnost 1:1

• Iskra - Kom 3:0

• Grbalj - Rudar 1:0

• Petrovac - Sutjeska (od 17h)

U narednom kolu koje se igra u srijedu zbog promjene rasporeda takmičenja Mladost na gradskom stadionu gostuje Budućnosti.