28. 10. 2017.

Kom - Mladost 2:1

U 13. kolu 1CFL fudbaleri Koma iznenadili su ekipu Mladosti. Na novom terenu u Zlatici gdje je po prvi put gostovala Mladost, domaći su slavili 2:1. Poveo je Kom u 20. minutu golom Miloševića. Dedić je povećao prednost u 2. minutu drugog poluvremena. Smanjio je prednost domaćina Stefan Bukorac u 55. minutu na 2:1. Kom je imao igrača manje od 64' zbog drugog žutog kartona Aleksandra Milića, ali je Mladost u narednih pola sata igre nije uspjela pronaći put do gola domaćina.

[caption id="attachment_2640" align="aligncenter" width="560"] foto: Vijesti/Roganović[/caption]

Ovaj poraz fudbaleri Mladosti moraće što prije da zaborave jer će u narednom kolu Mladost na svom terenu dočekati lidera prvenstva, Sutjesku. Sutjeska je u odličnoj formi (10 pobjeda i tri remija) i ne zna ove sezone za poraz. Susret se igra 4. novembra od 14:30h. Prije toga, Mladost će igrati četvrtfinale Kupa Crne Gore u Baru protiv Mornara i, nadamo se, u dobrom raspoloženju izaći u duel sa timom iz Nikšića.