OFK Petrovac - Mladost 1:0

8. kolo 1CFL, 22/09/2017 13:00č

Stadion pod Malim brdom, Petrovac
Broj gledalaca: 200

Arbitar: Novović Miloš, pomoćnici: Paunović Marjan, Brajović Miodrag; 4. sudija:  Vojinović Vojin, kontrolor: Petričević Slavko; delegat: Bezarević Saša

Gol: Mladen Popović 66' (PET)

Kartoni:   M.Popović (PET) -  Adrović, Novović, Đurišić (MLA)

OFK PETROVAC: S.Popović , Vujović, M.Popović, Yamamoto, Mikijelj, Božanović, Mandić, Kacić🔃, Redžović, Muharemović🔃, Kajević - rez: Bogićević, Medigović, Boričić🔃, Đorđević, Vučinić🔃, Ilić🔃, Košuta

MLADOST: Ljuljanović, Vlahović🔃, Ćetković, Radulović🔃, Bukorac, Petrović, Adrović, Vukčević, Novović, Martinović, Đurišić🔃 - rez: Ivanović, Burzanović🔃, Piranić🔃, Miličković, Raičević🔃, Roganović

Petrovac je slavio golom Mladena Popovića, koji je u 65. minutu brže i spretnije reagovao od centralnih defanzivaca rivala, i loptu koju je odbio golman Ljuljanović, nakon šuta Jamamota, poslao u donji lijevi ugao.

Domaćin je postigao gol kada je izgledalo da je Mladost uspostavila kontrolu i da će, iako uz mnogo problema i bez prave igre, ipak naći način da osvoje Malo brdo.

Mladost je bila dominantnija u drugom poluvremenu, nije imala ni sreće u 58. minutu, kada je Ćetković iz solo akcije po lijevoj strani pogodio stativu udarcem iskosa sa 13-14 metara. Potom je u 66' primljen šokantan gol.

Adrović je dva puta mogao da izjednači. Prvo je efektno izborio poziciju u šesnaestercu, ali je tukao centralno, da bi pet minuta prije kraja sa peterca poslao loptu preko prečke, nakon što je golman Popović istrčavanjem zaustavio opasan prodor Piranića.