28. 11. 2017.

Mladost - Zeta 0:1 (0:0)

Posljednji meč 16. kola Telekom 1.CFL završen pobjedom gostiju. Duel Mladosti i Zete na Starom Aerodromu završen je pobjedom gostiju - 1:0.

Nastavak meča koji je počeo u nedjelju, a onda prekinut na poluvremenu zbog obilnih padavina, riješio je golom iz slobodnog udarca Aldin Adžović u 59. minutu. Treba istaći da je minut prije toga Ivan Novović dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje, zbog nespretnog starta. Do kraja utakmice brojčano slabiji fudbaleri Mladosti nijesu uspjeli da odgovore na pravi način.

Zeta se ovim trijumfom popela do trećeg mjesta na tabeli sa 23 boda, dok je Mladost i dalje sedma, sa 18 osvojenih bodova iz dosadašnjih 16 kola.

U subotu Mladost će na svom terenu dočekati ekipu OFK Petrovca, koji je osmi na tabeli i sa svega dva boda manje nalazi se u opasnoj zoni.