14. 10. 2017.

Mladost - Rudar 1:1

Fudbaleri Mladosti i Rudara podijelili su bodove u utakmici na Starom Aerodromu. Rudar je poveo u 34. minutu, a strijelac za gostujući tim bio je Aleksandar Macanović. Samo pet minuta kasnije, Stefan Cicmil je izjednačio - što će se pokazati i kao konančni ishod susreta.

Identičnim rezultatom okončan je i susret između Zete i Dečića. Domaćin je vodio zahvaljujući Adžoviću, da bi bod gostima donio rezervista Gardašević.

Primorski derbi između Petrovca i Grbalja pripao je “trikolorima”. Bilo je 3:2, a pogotke za tim iz Radanovića postigli su Montenegro, Vukčević i Nikolić. Petrovac je dva puta stizao do poravnanja golovima Đorđevića.

Nikšićani su ostvarili sedmi ovosezonski trijumf, pa sada aktuelnom prvaku Budućnosti bježe šest bodova. Kada je Ivanović iskoristio penal u 34. minutu, dominaciju Sutjeske upotpunili su Vučić, Božović i Marković. Iskra i Budućnost u petak su odigrali utakmicu bez golova.